Jdi na obsah Jdi na menu
 


Šeřík a narcisy

29. 1. 2008
Obrazek
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

předloha

(Mája, 22. 3. 2009 14:18)

Prosím o zaslání předlohy Šeřík a narcisy na mail k.marda@centrum.cz Moc děkuji

šeřík a narcisy

(Monika, 2. 3. 2009 10:33)

Prosím o zaslání předlohy na Moonikka.H@seznam.cz moc děkuji

předloha

(Simina Vařilová, 26. 2. 2009 16:07)

Prosím o zaslání předlohy na SimiVarilova@seznam.cz moc děkuji

šeřík a narcisy

(Jana, 23. 2. 2009 11:04)

Prosím o zaslání předlohy Šeřík a narcisy na mail jana-edita@seznam.cz Moc děkuji

šeřík a narcisy

(marie, 18. 2. 2009 11:49)

Dobrý den chtěla bych vás poprosit o zaslání tohoto motivu.Předem děkuji majinka.1@email.cz

Předlohy

(Lilu, 18. 2. 2009 8:29)

Dobrý den. Moc prosím o zaslání této předlohy na mail lilum@seznam.cz. Předem mnohokrát děkuji :-)

Předloha

(Kamila, 16. 2. 2009 18:03)

Prosím o zaslání předlohy na mail Festucas@seznam.cz. Předem děkuji.

Šeřík a narcisy

(Magda, 13. 2. 2009 15:30)

Prosím o zaslání předlohy na e-mail magdik.kop@seznam.cz Děkuji.

šeřík a narcisy

(ilona, 11. 2. 2009 16:52)

Prosím o zaslání předlohy na e-mail koubikova.ilona@seznam .cz děkuji moc

šeřík a narcisy

(Silvie, 9. 2. 2009 8:57)

Prosím o zaslání předlohy na e-mail.Předem děkuji.
kkapsicka@seznam.cz

prosba

(ladka, 5. 2. 2009 22:43)

prosím o zaslání předlohy díky a hezký den piladi@seznam.cz

prosba

(Monika Koupená, 5. 2. 2009 11:35)

Dobrý den chtěla bych vás poprosit o zaslání tohoto motivu.Předem děkuji Monika K. M.Koupena@seznam.cz

prosba o předlohu

(Míša , 2. 2. 2009 20:41)

Dobrý večer, chtěla bych poprosit o zaslání této
předlohy na mail: Andilkova.m@seznam.cz . Předem moc
děkuji.

prosba

(Iva Holubová, 25. 1. 2009 19:36)

Dobrý den, prosím o zaslání květinové předlohy "šeřík a narcisky" na adresu: bariva@seznam.cz
předem děkuji.

šeřík a narcisky

(katka, 6. 1. 2009 18:29)

Dobrý den, moc bych prosila o zaslání předlohy na Kace83@seznam.cz předem děkuji

šeřík a narcisy

(Danka, 6. 1. 2009 15:17)

Dobrý den, chtěla bych poprosit o zaslání předlohy. Předem děkuji. e-mail - danka100@seznam.cz

šeřík a narcisy

(Ema Jebavá, 1. 1. 2009 17:41)

Dobrý den, prosím o zaslání předlohy výšivky "šeřík a narcisy" na email: Emilie.J@seznam.cz

květiny

(lenka, 21. 11. 2008 21:44)

prosím o zaslání této předlohy na email: 200613lenka@seznam.cz , děkuju

předloha

(Hana, 20. 11. 2008 20:33)

Prosím o zaslání předlohy na e-mail:hankavendulka@seznam.cz...předem děkuji

šeřík a narcisy - předloha

(Eliška, 14. 11. 2008 21:58)

Dobrý den, prosím o zaslání předlohy na tuto výšivku na můj email: placha.eliska@email.cz. Děkuji.



 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA